Magyar Divat- és Sporttánc Szövetség Magyar Bajnokság |
||
Csapat (iskolánk tanulói) |
országos 1. helyezett |
|
Medve Melissza |
5.a |
|
Kiszely Laura |
5.b |
|
Hotorán Petra |
5.b |
|
Irimiás Petra |
7.a |
|
Sajben Csilla |
8.b |
|
Felkészítő tanár: Molnár Sándor, Kerekes Judit |
Városi középiskolai vers- és prózamondó verseny |
||
Tordai Anna Abigél |
10.a |
városi különdíj |
|
|
|
Felkészítő: Jakubjanszki Edit |
Európai népek karácsonyi történetei c. vetélkedő |
||
3.a osztály csapata |
|
városi 1. helyezett |
Halmágyi Tamara |
|
|
Karácsonyi Noémi |
|
|
Fazakas Bálint |
|
|
Tyetyák András |
|
|
Varga Zoltán |
|
|
|
||
Felkészítő tanár: Farkas Tiborné |
||
|
||
3.b osztály csapata |
|
városi 3. helyezett |
Fábián Tekla |
|
|
Gécs Roland |
|
|
Gémes Regina |
|
|
Leszkó Réka |
|
|
Szűcs Gréta |
|
|
|
||
Felkészítő tanár: Illyésné Johanidesz Szilvia |
József Attila versmondó verseny |
||
3-4. osztályosok |
||
Karácsonyi Noémi |
3.a |
városi 1. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Farkas Tiborné |
||
|
|
|
Kiss Pál Máté |
4.b |
városi 3. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Szabó Béláné |
|
|
|
|
|
5-6. osztályosok |
|
|
Karácsonyi Máté |
5.a |
városi 2. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Jakubjanszki Edit |
|
|
|
XX. versmondó verseny - Vésztő |
||
3. évfolyam |
||
Karácsonyi Noémi |
3.a |
területi 1. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Farkas Tiborné |
||
|
|
|
5. évfolyam |
|
|
Karácsonyi Máté |
5.a |
területi 1. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Jakubjanszki Edit |
|
|
Csabai Kulturális Játékok |
||
2-3. osztályosok |
||
Karácsonyi Noémi |
3.a |
3. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Farkas Tiborné |
||
|
|
|
4-5. osztályosok |
|
|
Karácsonyi Máté |
5.a |
2. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Jakubjanszki Edit |
|
|
|
|
|
Kiss Pál Máté |
4.b |
3. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Szabó Béláné |
|
|
|
Erkel Diákünnepek |
||
Szólóhangszer kategória |
||
Kutas Mária |
10.a |
országos 1. helyezett |
|
|
|
Csellótanár: Juhász Edit |
||
|
|
|
Prózamondó kategória |
|
|
Tordai Anna Abigél |
10.a |
országos 3. helyezett |
|
|
|
Felkészítő tanár: Jakubjanszki Edit |
||
|
|
|
Könnyűzene kategória |
|
|
Belvár Band: |
|
kiválóan szerepelt |
Farkas Tamás |
11.b |
|
Gulyás Berta |
8.b |
|
Gyökös Gergő |
11.b |
|
Lakatos Katalin |
13.c |
|
Szabó Rézi Melitta |
12.a |
|
Ulbert Áron |
11.b |
|
|
|
|
Felkészítő tanár: Jakubjanszki Edit |
Könyvtárhasználati vetélkedő |
||
Csapat |
|
városi 1. helyezett |
Biró Zsanett |
7.b |
|
Gulyás Berta |
8.b |
|
Szabó Zita |
8.b |
|
|
|
|
Felkészítő: Jakubjanszki Edit |
Rejtvényfejtő verseny |
||
Szegedi Attila |
8.a |
városi 2. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Jakubjanszki Edit |
2013. május. 10.
V. Néptáncverseny |
||
II. korcsoport |
||
Csoport |
|
országos 1. helyezett |
Erdei Ferenc |
4.a |
|
Mázor Emil |
4.a |
|
Paulik Gréta |
4.a |
|
Giricz Dorka |
4.b |
|
Gulyás Péter |
4.b |
|
Hevesi Lídia |
4.b |
|
Kondorosi Csanád |
4.b |
|
Molnár Benedek |
4.b |
|
Szenográdi Péter |
4.b |
|
Zelenyánszki Mercédesz |
4.b |
|
|
||
Felkészítő: Mlinár Pál, Mlinárné Kolarovszki Mária |
„Azt hiszem ő különleges” |
||
(AUT-Pont Autista Gyermekekért és Fiatalokért Alapítvány) |
||
|
|
|
Provisinszki Noémi |
3.b |
díjazott |
|
|
|
Tanító: Johanidesz Szilvia |
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olasz Ágnes Lili |
4.a |
díjazott |
|
|
|
Tanító: Moravszki Jánosné |
Csabai Garabonciás Napok Vers- és Prózamondó Verseny |
||
|
||
Próza: |
|
|
Tordai Anna Abigél |
10.a |
2. helyezett |
Gazdag Georgina |
10.b |
3. helyezett |
|
|
|
Felkészítő tanár: Jakubjanszki Edit |
Megyei Monda- és Mesemondó Verseny |
||
|
||
Karácsonyi Máté |
5.a |
1. helyezett |
|
|
különdíj (a legjobb meseválasztásért) |
|
|
|
Felkészítő tanár: Jakubjanszki Edit |