2009/2010-es tanév
Országos Labdarúgó Diákolimpiai Bajnokság |
Döntő |
|
|
I. korcsoport |
|
|
|
|
|
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium |
országos 7. helyezett |
|
|
|
A csapat tagjai: |
|
Apáti Bence |
2.a |
|
Dávid Zoltán Gergő |
1.a |
|
Iglicz Máté |
2.a |
|
Irimiás Gergő |
2.a |
|
Karácsonyi Máté |
2.a |
|
Labos Dániel |
1.b |
|
Nagy Barnabás |
2.a |
|
Szabó Zsombor |
2.a |
|
Számfira Csaba |
2.a |
|
|
|
|
Felkészítő: Papp Tibor, Zsilinszki János |
Országos Vívó Diákolimpia |
|
|
|
Bohus Réka |
9.a |
országos 1. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Galli Zsolt |
Országos Diákolimpiai Bajnokság |
Cselgáncs |
|
|
|
|
|
Pacsika Márton |
3.b |
országos 3. helyezett |
|
|
|
Edző: Gyáni János |
VI. Középiskolai Sportparádé |
|
|
|
Kézilabda fiú |
1. helyezett |
Kézilabda leány |
2. helyezett |
|
|
|
Röplabda leány |
1. helyezett |
Röplabda fiú |
3. helyezett |
|
|
|
Labdarúgás leány |
2. helyezett |
Labdarúgás fiú |
7. helyezett |
|
|
|
Kötélhúzás vegyescsapat |
2. helyezett |
|
|
|
Óriáscsocsó vegyescsapat |
5. helyezett |
|
|
|
Streetball leány |
9. helyezett |
|
|
|
Belvárosis lányok – iskolák összesített eredménye |
2. helyezett |
Belvárosis fiúk – iskolák összesített eredménye |
4. helyezett |
|
|
|
Kis létszámú középiskolák összesített eredménye |
|
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium |
1. helyezett |
|
|
|
Testnevelők: Perényi László, Suhajda Lászlóné |
Országos Fit-Kid Diákolimpia |
|
|
|
III. korcsoport |
|
Pertich Flóra |
6.b |
6. helyezett |
|
|
|
IV. korcsoport |
|
Kónya Petra |
9.b |
7. helyezett |
Szilágyi Nóra |
7.a |
9. helyezett |
|
|
|
Felkészítő tanár: Suhajda Lászlóné, Kerekes Judit |
Országos Sakk Diákolimpia |
|
|
|
Döntő |
|
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium csapata |
12. helyezett |
|
|
|
Benke Máté |
5.b |
|
Szabó Botond |
1.b |
|
Tóth Szilárd |
4.a |
|
Varga Tamás |
4.a |
|
|
|
|
Felkészítő tanár: Petró József |
Országos Kick-Box Diákolimpia |
|
|
|
Kollárovszky János |
7.a |
országos 1. helyezett |
|
|
|
Edző: Gregor László |
|
|
|
Semi contact |
|
|
Opauszki Dávid |
4.b |
országos 2. helyezett |
|
|
|
Light contact |
|
|
Opauszki Dávid |
4.b |
országos 3. helyezett |
|
|
|
Edző: Gregor László, Debreczeni Dezső |
Békés Megyei Kick-Box Diákolimpia |
|
|
|
Semi contact |
|
II. korcsoport |
|
|
|
|
Opauszki Dávid |
4.b |
megyei 2. helyezett |
|
|
|
Edző: Gregor László |
Országos Diákolimpia - Úszás |
|
|
|
III. korcsoport |
|
|
|
|
100 m fiú pillangó |
|
Farkas Tamás |
6.a |
országos 3. helyezett |
|
|
|
100 m fiú gyorsúszás |
|
Farkas Tamás |
6.a |
országos 8. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Lantosné Jámbor Nóra |
|
|
|
6x50 m fiú gyorsváltó |
országos 5. helyezett |
|
|
|
Farkas Tamás |
6.a |
|
Gál Balázs Bence |
5.b |
|
Szőke Kiss Vince |
6.a |
|
Tálas Dávid |
7.b |
|
Vincze Dávid |
7.b |
|
Weinhardt Dániel |
6.a |
|
|
|
|
Felkészítő: Lantosné Jámbor Nóra, Perényi László, Suhajda Lászlóné |
|
|
|
4x50 m fiú gyorsváltó |
országos 15. helyezett |
|
|
|
Czapp Ádám |
5.b |
|
Tóth Gergő |
5.b |
|
Tóth Kristóf |
5.a |
|
Tóth Milán |
5.b |
|
|
|
|
Felkészítő: Zleovszki Alíz |
Városi Röplabda Amatőr Bajnokság |
|
|
|
V-VI. korcsoport |
|
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium |
2. helyezett |
|
|
|
Endreffy Petra |
10.b |
|
Farkas Lilla |
11.c |
|
Máté Lilla |
9.a |
|
Sárfalvy Fanni |
11.c |
|
Szak Rita |
11.c |
|
Szpin Brigitta |
11.c |
|
Szűcs Petra |
10.a |
|
|
|
|
Felkészítő: Buzássy Emília |
Amatőr Röplabda Diákolimpia |
|
|
|
V-VI. korcsoport |
|
Megyei elődöntő |
|
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium |
3. helyezett |
|
|
|
Endreffy Petra |
10.b |
|
Farkas Lilla |
11.c |
|
Máté Lilla |
9.a |
|
Sárfalvy Fanni |
11.c |
|
Szak Rita |
11.c |
|
Szpin Brigitta |
11.c |
|
Szűcs Petra |
10.a |
|
|
|
|
Felkészítő: Buzássy Emília |
Városi Röplabda Diákolimpia |
|
|
|
IV. korcsoport |
|
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium |
3. helyezett |
|
|
|
Bagyinka Fanni |
6.b |
|
Csongrádi Noémi |
8.b |
|
Dénesi Dalma |
7.b |
|
Hrabovszki Nóra |
8.b |
|
Maczák Edit |
8.a |
|
Máté Lilla |
9.a |
|
Szaszák Enikő |
8.a |
|
Szatmári Vivien |
8.b |
|
Piroska Poppy White |
8.b |
|
|
|
|
Felkészítő: Buzássy Emília |
Megyei Torna Diákolimpia |
|
|
|
I-II. korcsoport |
|
|
|
|
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium „A” csapata |
1. helyezett |
Bakócz Annamária |
4.b |
|
Biró Zsanett |
4.b |
|
Greksza Zorka |
4.a |
|
Erdei Vivien |
4.b |
|
Kiss Krisztina |
4.b |
|
Pap Dorka |
5.b |
|
|
|
|
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium „B” csapata |
2. helyezett |
Berényi Anna |
2.b |
|
Berényi Flóra |
2.b |
|
Bűcs Veronika |
2.b |
|
Jankó Alina |
2.a |
|
Medve Melissza |
2.a |
|
Papp Dorottya |
2.b |
|
Polczer Szabina |
2.b |
|
|
|
|
Egyéni |
|
Greksza Zorka |
4.a |
2. helyezett |
Biró Zsanett |
4.b |
3. helyezett |
Bakócz Annamária |
4.b |
5. helyezett |
Berényi Anna |
2.b |
6. helyezett |
|
|
|
III-IV. korcsoport |
|
|
|
|
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium csapata |
1. helyezett |
Bereczki Karina |
7.b |
|
Czinege Sára |
8.a |
|
Kónya Petra |
9.b |
|
Medve Mercédesz |
6.b |
|
Pertich Flóra |
6.b |
|
Szilágyi Nóra |
7.a |
|
|
|
|
Egyéni |
|
Bereczki Karina |
7.b |
1. helyezett |
Kónya Petra |
9.b |
2. helyezett |
Szilágyi Nóra |
7.a |
3. helyezett |
Czinege Sára |
8.a |
4. helyezett |
|
|
|
Felkészítő tanár: Suhajda Lászlóné |
Sakk megyei diákolimpia |
|
|
|
I-II. korcsoportos csapatbajnokság, fiúk |
1. helyezett |
|
|
|
Szabó Botond |
1.b |
|
Tóth Szilárd |
4.a |
|
Varga Tamás |
4.a |
|
Benke Máté |
5.b |
|
|
|
|
Felkészítő: Petró József |
Városi Tornaverseny Diákolimpia |
|
|
|
I-II. korcsoportos lány csapatbajnokság |
|
|
|
„A” csapat |
1. helyezett |
Bakócz Annamária |
4.b |
|
Biró Zsanett |
4.b |
|
Greksza Zorka |
4.a |
|
Erdei Vivien |
4.b |
|
Kiss Krisztina |
4.b |
|
Pap Dorka |
5.b |
|
Szoták Zsófia |
4.b |
|
|
|
|
„B” csapat |
2. helyezett |
Berényi Anna |
2.b |
|
Berényi Flóra |
2.b |
|
Bűcs Veronika |
2.b |
|
Jankó Alina |
2.a |
|
Medve Melissza |
2.a |
|
Papp Dorottya |
2.b |
|
Polczer Szabina |
2.b |
|
|
|
|
III-IV. korcsoportos lány csapatbajnokság |
1. helyezett |
|
|
|
Bereczki Karina |
7.b |
|
Czinege Sára |
8.a |
|
Kónya Petra |
9.b |
|
Medve Mercédesz |
6.b |
|
Pertich Flóra |
6.b |
|
Szilágyi Nóra |
7.a |
|
|
|
|
Felkészítő tanár: Suhajda Lászlóné |
Megyei Röplabda Diákolimpia |
|
|
|
Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium csapata |
2. helyezett |
Farkas Lilla |
11.c |
|
Hudák Henrietta |
12.a |
|
Máté Lilla |
9.a |
|
Párkányi Adrienn |
12.a |
|
Pelle Míra |
12.a |
|
Szak Rita |
11.c |
|
Szpin Brigitta |
11.c |
|
|
|
|
Felkészítő: Buzássy Emília, Kormos Mihály |
Országos Fit-kid Verseny |
|
|
|
Bereczki Karina |
7.b |
1. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Kerekes Judit, Suhajda Lászlóné |
ITF TAEKWON-DO Országos Diákolimpia |
|
|
|
Kollárovszky János |
7.a |
1. helyezett |
|
|
|
Edző: Krajcsó István |
ITF TAEKWON-DO Országos Diákolimpia |
|
|
|
Kollárovszky Viktória |
3.a |
2. helyezett |
|
|
|
Edző: Krajcsó István |
Labdarúgás Körzeti bajnokság |
|
|
|
Belvár Kupa |
|
1. helyezett |
Szabó Pál Kupa |
|
1. helyezett |
1. korcsoport |
|
|
A csapat tagjai: |
|
|
Apáti Bence |
2.a |
|
Dávid Zoltán |
1.a |
|
Dénes Benedek |
3.b |
|
Gombkötő Gergő |
2.a |
|
Iglicz Máté |
2.a |
|
Irimiás Gergő István |
2.a |
|
Karácsonyi Máté |
2.a |
|
Labos Dániel |
1.b |
|
Nagy Barnabás |
2.a |
|
Szabó Zsombor |
2.a |
|
Számfira Csaba |
2.a |
|
|
|
|
2. korcsoport |
|
|
Gyermeklabdarúgó Szövetség Őszi torna |
1. helyezett |
A csapat tagjai: |
|
|
Barta Botond |
4.b |
|
Dézsi Máté |
4.a |
|
Farkasinszki András Bence |
4.a |
|
Kiss Sándor |
3.b |
|
Labos Péter |
4.a |
|
Rózsa Árpád |
5.b |
|
Somogyi Márk |
3.b |
|
Szenes Patrik |
4.a |
|
Tóth Szilárd |
4.a |
|
Zsilinszki Martin |
4.a |
|
|
|
|
3. korcsoport |
|
|
Labdarúgó Diákolimpia |
|
1. helyezett |
A csapat tagjai: |
|
|
Balog Bence |
7.a |
|
Csaszni Máté |
7.a |
|
Erdőháti Mihály |
5.a |
|
Hegedűs Ádám |
6.a |
|
Kiss Martin |
5.b |
|
Molnár Bertalan |
6.a |
|
Papp Ádám |
6.a |
|
Tóth Gergely |
6.a |
|
Tóth Gergő |
5.a |
|
Tóth Kristóf |
5.a |
|
Venczák Viktor |
6.a |
|
Vincze Dávid |
7.b |
|
|
|
|
4. korcsoport |
|
|
Futsal Diákolimpia |
|
1. helyezett |
A csapat tagjai: |
|
|
Farkas Tamás |
8.b |
|
Gyökös Gergő |
8.a |
|
Kiss Tamás |
8.b |
|
Nagy Balázs |
8.b |
|
Selmeczi Márk |
8.a |
|
Viczián Ádám |
8.b |
|
Zsilinszki Máté |
8.a |
|
III. Orosházi junior sakkverseny |
|
|
|
Tóth Szilárd |
4.a |
1. helyezett |
|
|
|
Felkészítő: Petró József |