You are hereSikereink / Tanulmányi versenyeredmények / 2015/2016-os tanév
2015/2016-os tanév
Verseny megnevezése | Tanuló neve | Tanuló osztálya | Eredmény | Felkészítő tanár neve | Tantárgy |
Bolyai csapatverseny | Csanádi Virág | 4 | megyei 4. helyezett | Bíró jánosné | matematika |
Bolyai csapatverseny | Csarnai Levente | 4 | |||
Bolyai csapatverseny | Csiaki Bence | 4 | |||
Bolyai csapatverseny | Kraszkó Bulcsú | 4 | |||
Bolyai csapatverseny | Gál Petra | 5 | megyei 5. helyezett | Pick györgy | matematika |
Bolyai csapatverseny | Siófoki Bence | 5 | |||
Bolyai csapatverseny | Szabó Laura | 5 | |||
Bolyai csapatverseny | Szenográdi Bálint | 5 | |||
Bolyai csapatverseny | Szűcs Gréta | 6 | megyei 6. helyezett | Véghné Bojtor Emma | matematika |
Bolyai csapatverseny | Gécs Roland | 6 | |||
Bolyai csapatverseny | Tyetyák András | 6 | |||
Bolyai csapatverseny | Tar Tímea | 6 | |||
Bolyai csapatverseny | Gulyás Péter Barnabás | 7 | megyei 1. helyezett | Molnárné Dobó Ildikó | matematika |
Bolyai csapatverseny | Nagy Levente | 7 | döntős | ||
Bolyai csapatverseny | Szabó Botond | 7 | |||
Bolyai csapatverseny | Zelenyánszki Mercédesz | 7 | |||
Bolyai csapatverseny | Bíró Boglárka | 7 | megyei 3. helyezett | Molnárné Dobó Ildikó | matematika |
Bolyai csapatverseny | Kis Kata Bíborka | 7 | |||
Bolyai csapatverseny | Mázor Emil | 7 | |||
Bolyai csapatverseny | Szenográdi Péter | 7 | |||
Bolyai csapatverseny | Bücs Veronika | 8 | megyei 1. helyezett | Fehér csaba | matematika |
Bolyai csapatverseny | Kis Gábor | 8 | |||
Bolyai csapatverseny | Papp Zsófia | 8 | |||
Bolyai csapatverseny | Sarusi Ákos | 8 | |||
Bolyai csapatverseny | Csicsely Nándor | 8 | megyei 3. helyezett | Fehér csaba | matematika |
Bolyai csapatverseny | Karácsonyi Máté | 8 | |||
Bolyai csapatverseny | Szabadkai Zsombor | 8 | |||
Bolyai csapatverseny | Varga Péter | 8 | |||
SZTE Bolyai intézet Matematika középiskolásoknak | Fodor Bálint | 12 | 1. helyezett | Méri Károly | matematika |
Bolyai csapatverseny | Gulyás Péter Barnabás | 7 | Országos 17. helyezett | Molnárné Dobó Ildikó | matematika |
Bolyai csapatverseny | Nagy Levente | 7 | döntő | ||
Bolyai csapatverseny | Szabó Botond | 7 | |||
Bolyai csapatverseny | Zelenyánszki Mercédesz | 7 | |||
OÁTV angol | Nagy Levente | 7 | megyei forduló | Hudákné Botyánszki Katalin | angol nyelv |
OÁTV angol | Zsilák-Urbán Klára | 8 | megyei forduló | Hudákné Botyánszki Katalin | angol nyelv |
OÁTV angol | Balázs Dávid | 8 | megyei forduló | Almásiné Darag Mariann | angol nyelv |
OÁTV angol | Szabadkai Zsombor | 8 | megyei forduló | Sidóné Molnár Ildikó | angol nyelv |
OKTV | Koloh Kristóf | 12.b | második fordulóba jutott | Laurinyecz Edit | angol nyelv |
Bolyai csapatverseny | Mikula Fanni | 9.c | megyei 9. | Méri Károly | matematika |
Bolyai csapatverseny | Baranyai Kinga | 9.c | |||
Bolyai csapatverseny | Békési Dániel | 9.c | |||
Bolyai csapatverseny | Báló Gergő | 9.c | |||
Bolyai csapatverseny | Varga Tamás | 9.a | megyei 6. | Méri Károly | matematika |
Bolyai csapatverseny | Hocz Bence | 9.a | |||
Bolyai csapatverseny | Barna Nóra | 9.a | |||
Bolyai csapatverseny | Vozár Lili | 9.a | |||
Bolyai csapatverseny | Varga Tamás | 10.b | megyei 2. | Molnárné Dobó Ildikó | matematika |
Bolyai csapatverseny | Hocz Bence | 10.b | |||
Bolyai csapatverseny | Barna Nóra | 10.a | |||
Bolyai csapatverseny | Vozár Lili | 10.a | |||
Arany Dániel matematikaverseny | Bánszki Bea | 9.a | második forduló | Méri Károly | matematika |
Arany Dániel Matematikaverseny | Varga Tamás | 10.b | második forduló | Molnárné Dobó Ildikó | matematika |
OKTV | Fodor Bálint | 12.a | második forduló | Méri Károly | matematika |
OKTV | Héczey Szabó Bálint | 12.a | második forduló | Méri Károly | matematika |
OKTV | Gulyás Berta | 11.a | második forduló | Méri Károly | matematika |
Savaria Tört. Verseny | Molnár Dóra | 10.b | megyei 5. | Brazda Zsolt | történelem |
Savaria Tört. Verseny | Barna Nóra Anna | 10.a | megyei 7. | Gyulainé Hárs Gyöngyi | történelem |
Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny | Kreisz Zsuzsanna | 11.b | országos döntőbe jutott | Brazda Zsolt | történelem |
Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny | Kovács Nóra | 11.b | országos döntőbe jutott | Brazda Zsolt | történelem |
Országos Középiskolai Problémamegoldó Verseny | Szabó Zita | 11.b | országos döntőbe jutott | Brazda Zsolt | történelem |
Mikola Sándor fizikaverseny | Mladonyiczki Béla | 10.b | második fordulóba jutott | Kelemen Sándor | fizika |
XL. Felvidéki Magyar Matematikaverseny Galánta | Kovács Nóra | 11.b | 8. helyezés | Méri Károly | matematika |
XL. Felvidéki Magyar Matematikaverseny Galánta | Erdei István | 13. zeneiskola, vendégtanuló | 17. helyezés | Méri Károly | matematika |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny | Rózsa Réka | 3.a | 13. helyezés | Bíró Jánosné | matematika |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny | Batizi Bence | 5.a | 11. helyezés | Véghné Bojtor Emma | matematika |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny | Makkai Máté János | 5.a | 4. helyezés | Véghné Bojtor Emma | matematika |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny | Szenográdi Bálint | 5.b | 3. helyezés | Pick György | matematika |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny | Szűcs Gréta | 6.b | 9. helyezés | Véghné Bojtor Emma | matematika |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny | Tyetyák András | 6.a | 4. helyezés | Véghné Bojtor Emma | matematika |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny | Gulyás Péter Barnabás | 7.a | 1. helyezés, országos döntős | Molnárné Dobó Ildikó | matematika |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny | Takács Bálint | 7.a | 15. helyezés | Molnárné Dobó Ildikó | matematika |
Gordiusz | Varga Tamás | 10.a | 3. helyezés | Molnárné Dobó Ildikó | matematika |
Gordiusz | Kovács Nóra | 11.b | 3. helyezés | Méri Károly | matematika |
Gordiusz | Fodor Bálint | 12.a | 2. helyezés | Méri Károly | matematika |
Gordiusz | Héczey-Szabó Bálint | 12.a | 3. helyezés | Méri Károly | matematika |
Csapat Zrínyi Ilona | |||||
Batizi Bence, Makkai Máté János, Szenográdi Bálint | 5. oszt | 1. helyezés | matematika | ||
Gulyás Péter Barnabás, Takács Bálint, Zelenyánszki Mercédesz | 7. oszt | 2. helyezés | matematika | ||
Gécs Roland György, Szűcs Gréta, Tyetyák András | 6. oszt | 6. helyezés | matematika | ||
Rózsa Réka, Czapp Eliza , Kis Levente | 3. oszt | 3. helyezés | matematika | ||
Szabadkai Zsombor, Varga Péter, Prorok Muriel Fedóra | 5. oszt | 8. helyezés | matematika | ||
Csanádi Virág, Kraszkó Bulcsú, Csiaki Bence | 6. oszt | 3. helyezés | matematika | ||
Capat Gordiusz | |||||
Fodor Bálint, Héczey-Szabó Bálint, Sidó Balázs | 12. oszt | 1. helyezés | matematika | ||
VIII. Békés Megyei Középiskolai Matematikaverseny | Varga Tamás | 10.a | 4. helyezés | Molnárné Dobó Ildikó | matematika |
VIII. Békés Megyei Középiskolai Matematikaverseny | Kovács Nóri | 11.b | 5. helyezés | Méri Károly | matematika |
VIII. Békés Megyei Középiskolai Matematikaverseny | Szegedi Attila | 11.b | 6. helyezés | Méri Károly | matematika |
VIII. Békés Megyei Középiskolai Matematikaverseny | Fodor Bálint | 12.a | 1. helyezés | Méri Károly | matematika |
VIII. Békés Megyei Középiskolai Matematikaverseny | Erdei István | vendégtanuló | 2. helyezés | Méri Károly | matematika |
VIII. Békés Megyei Középiskolai Matematikaverseny | Héczey Szabó Bálint | 12.a | 4. helyezés | Méri Károly | matematika |
Arany Dániel matematikaverseny | Bánszki Bea | 9.a | Országos döntős | Méri Károly | matematika |
Kenguru Nemzetközi Matematika Tesztverseny | Szűcs Gréta | 6.b | Orsz. 25., megyei 2. | Véghné Bojtor Emma | matematika |
Kenguru Nemzetközi Matematika Tesztverseny | Kovács Nóra | 11.b | Orsz. 35., megyei 1. | Méri Károly | matematika |
Kenguru Nemzetközi Matematika Tesztverseny | Rózsa Réka | 3.a | Orsz. 60., megyei 2. | Sándor Gézáné, Biró Jánosné | matematika |
Kenguru Nemzetközi Matematika Tesztverseny | Gál Petra | 5.b | megyei 1. helyezés | Pick György | matematika |
Kenguru Nemzetközi Matematika Tesztverseny | Varga Tamás | 10.b | megyei 4. helyezés | Molnárné Dobó Ildikó | matematika |
Kenguru Nemzetközi Matematika Tesztverseny | Szappanos Blanka | 3.a | megyei 8. helyezés | Sándor Gézáné, Biró Jánosné | matematika |