You are hereSikereink / Sporteredmények / 2013/2014-es tanév
2013/2014-es tanév
Beinschródt Tibor Márk Magyarország |
||
Tavasz Kupa / Judo verseny |
||
Erdei Ferenc |
5.a |
3. helyezett |
Edző: Gyáni János |
Megyei Kick Boksz Diákolimpia |
||
C1 |
||
Hegedűs Hanga |
3.b |
aranyérem |
Magyar István |
6.b |
ezüstérem |
C2 |
||
Hrabovszki Donát |
7.b |
aranyérem |
Opauszki Dávid |
8.b |
aranyérem |
Hegedűs Botond |
7.b |
ezüstérem |
Edző: Debreczeni Dezső |
||
Diákolimpia Tornaverseny |
|||
I. korcsoportos lány csapatbajnokság |
|||
Csapat |
|
városi 1. helyezett |
|
|
|
megyei 1. helyezett |
|
Szendrei Lili |
2.b |
|
|
Gémes Szelina |
2.b |
|
|
Kis Gréta |
2.b |
|
|
Flender Ilona |
2.a |
|
|
Dancsó Réka |
2.a |
|
|
Váradi Izabella |
2.b |
|
II. korcsoportos lány csapatbajnokság |
||
Csapat |
|
városi 1. helyezett |
|
|
megyei 1. helyezett |
Karácsonyi Noémi |
4.a |
|
Gémes Regina |
4.b |
|
Iglicz Virág |
4.a |
|
Fábián Tekla |
4.b |
|
Tóth Evelin |
4.a |
|
Plavecz Szabrina |
4.b |
|
III-IV. korcsoportos lány csapatbajnokság |
||
Csapat |
|
városi 1. helyezett |
|
|
megyei 1. helyezett |
|
|
országos elődöntő 5. helyezett |
Jankó Alina |
6.a |
|
Zsiga Karolina |
6.b |
|
Bűcs Veronika |
6.b |
|
Berényi Anna |
6.b |
|
Berényi Flóra |
6.b |
|
Mitykó Veronika |
7.b |
|
Sakk Diákolimpia |
||
|
||
1. korcsoport |
||
Rózsa Rebeka |
1.b |
megyei 1. helyezett |
|
|
|
1. korcsoport |
||
Rózsa Réka |
1.a |
megyei megosztott 3-4. helyezett |
Edző: Petró József |
Kick-box Európa Kupa |
||
|
||
Serdülő 2. korcsoport |
||
Opauszki Dávid |
8.b |
1. helyezett |
|
|
csapat 1. helyezett |
Junior korcsoport |
||
Opauszki Dávid |
8.b |
1. helyezett |
Edző: Debreczeni Dezső |
Taekwondo diákolimpia |
||
|
||
Süli Tamara |
7.a |
országos 3. helyezett |
Edző: Tamás József |
Ökölvívás – Orzágos bajnokság |
||
|
||
Junior korcsoport |
||
Surman Zoltán |
10.b |
országos 5. helyezett |
Edző: Surman Zoltán |
Országos Fit-Kid Bajnokság |
||
|
||
Hajkó Kata |
5.a |
5. helyezett |
Tóth Brigitta |
13.b |
6. helyezett |
Felkészítő tanárok: Kerekes Judit Suhajda Lászlóné |
Országos Diákolimpia |
||
|
||
Diák korosztály |
||
Gulyás Péter Barnabás |
5.b |
7. helyezett |
Edző: Gyáni János |
Kick-box Cadet-Junior |
|||||
|
|||||
Cadet 2. korcsoport |
|
||||
Opauszki Dávid |
8.b |
2. helyezett |
|
||
csapat 2. helyezett |
|||||
Edző: Debreczeni Dezső |
Testvérvárosok Kupája - Nemzetközi Ökölvívó Torna |
||
|
||
Surman Zoltána |
10.b |
1. helyezett |
Edző: Surman Zoltán |